Центр украинско-французского сотрудничества Центр украинско-французского сотрудничества

Одесская национальная академия пищевых технологий

Центр украинско-французского сотрудничества

Новости

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ СТАЛА ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»

27 жовтня 2015 року на Генеральній Асамблеї у м. Конельяно (Італія) після офіційної презентації, ОНАХТ була прийнята в «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK».

«OENOVITI International Network» (OIT) – це перше і унікальне міжнародне співтовариство в області винного бізнесу, яке охоплює всі його етапи – починаючи від виноградника і закінчуючи продажами. Мета організації – сприяти обміну ноу-хау та досвідом між науковим світом і виробництвом. Координатором проекту «OENOVITI International Network» виступає Університет Бордо (Франція). До складу OIT входять 32 академічних та 14 промислових партнерів з 20 країн світу: Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Хорватія, Греція, Угорщина, Португалія, Румунія, Словенія, Австралія, Японія, Аргентина, Чилі, США, Південна Африка, Туреччина, Грузія.

З актуальних на даний момент досліджень, ОНАХТ може увійти в робочі групи за наступними напрямками: технологія вина; біотехнології; промисловий трансфер; розвиток, стратегічний моніторинг та міжнародні зв'язки; винний менеджмент і винний туризм; економіка виноробного профілю.

Сайт OIT: www.oenoviti.univ-bordeauxsegalen.fr

Запрошуємо всіх зацікавлених викладачів та студентів до участі в проектах «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»!

Координатори проекту в ОНАХТ:

1) директор Центру Українсько-французького співробітництва, д.т.н. Ткаченко Оксана Борисівна, тел. +38 (050) 390-53-65, +38 (048) 712-41-70, e-mail: oksana_tkachenko@mail.ru

2) начальник Відділу зарубіжних відряджень, підвищення наукової кваліфікації та отримання подвійних дипломів Центру міжнародного співробітництва, к.т.н. Тітлова Ольга Олександрівна, тел. +38 (063) 247-62-01, e-mail: titlova@ukr.net

ОНАХТ була прийнята в «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»
 
ОНАХТ була прийнята в «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»
 
ОНАХТ була прийнята в «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»
 
ОНАХТ була прийнята в «OENOVITI INTERNATIONAL NETWORK»
 


назад к списку новостей